O firmie

PPU DREWAR

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „DREWAR” powstało w 1992 roku. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży drzewnej ugruntowało naszą markę wśród producentów domów drewnianych. Firma znajduje się na Kaszubach, w miejscowości Górki, koło Borska, w powiecie kościerskim.

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie domów z drewna, które zimą otulają ciepłem, a latem pozwalają cieszyć się przyjemnym chłodem. Domy drewniane, z których słyną kraje skandynawskie, stały się bardzo popularne także w Polsce. W naszej ofercie znajdują się autorskie projekty na domy drewniane całoroczne oraz na domki letniskowe (domki rekreacyjne). Budujemy ekologiczne i energooszczędne domy zarówno w technologii szkieletowej, jak i z bali o grubości 45 mm. Używamy drewna struganego, impregnowanego ciśnieniowo i suszonego komorowo o odpowiedniej wilgotności.

W naszej firmie dbamy o jakość, precyzję i detale, dlatego zatrudniamy doświadczonych stolarzy, monterów, hydraulików, elektryków, tynkarzy i murarzy, a materiały wykorzystywane do produkcji domów są najwyższej jakości. Zapewniamy kompleksową realizację projektów: od prac budowlanych przy fundamentach lub bloczkach i przyłączach wod.-kan. i prądu, poprzez produkcję i montaż domu, podłączenie instalacji wod.-kan. oraz elektrycznych, aż po wykończenie do stanu surowego, deweloperskiego lub gotowego do zamieszkania – w zależności od życzeń klienta. Wszystko to sprawia, że mamy w swym dorobku setki zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów. Pracujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć w domki każdy ośrodek wczasowy. Obok własnych projektów realizujemy własne projekty klientów. Jesteśmy też otwarci na modyfikacje naszych projektów, aby odpowiadały one indywidualnym oczekiwaniom klienta. Wykonujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz za granicą. Decydując się na dom wykonany przez nasz, możesz mieć pewność, że będą się nim cieszyły pokolenia.

DREWAR produkuje przede wszystkim domy drewniane, ale w naszym zakładzie znajdziecie państwo też takie wyroby jak: garaże, altany, płoty, rolbordery, palisady, meble ogrodowe, kantówki, łaty, deski elewacyjne oraz różnego rodzaju konstrukcje z drewna. Oprócz tego w naszym zakładzie wykonywane są estetyczne i gustowne elementy wyposażenia ogrodów według indywidualnych wymagań, takie jak domki dla psów, karmniki dla ptaków, piaskownice, huśtawki itp., a także inne nietypowe zamówienia klientów. Posiadamy Certyfikaty zakładowej kontroli produkcji na drewno konstrukcyjne o przekroju prostokątnym sortowane wytrzymałościowo, pale fundamentowe z drewna iglastego typu PSO I PSW o średnicach 10 do 30 cm, nieimpregnowane oraz Certyfikat FSC-C044180 .

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu w Górkach. Na terenie firmy znajdują się ekspozycje naszych domków i wyrobów, a nasi pracownicy zapoznają Państwa z ofertą oraz udzielą wszystkich niezbędnych informacji.